Majlinda Bregu s’e di akoma por ja çfarë surprize po i përgatit burri i saj Namiku për ditëlindje (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:26 19-05-2017 Majlinda Bregu s’e di akoma por ja çfarë surprize po i përgatit burri i saj Namiku për ditëlindje (FOTOT)

Majlinda Bregu, një nga figurat qendrore të Partisë Demokratike dhe një nga zërat më kritikë, aq shumë e diskutuar së fundmi, feston sot ditën e lindjes.

Bregu mbush 43 vjeç dhe sigurisht këtë datë të rëndësishme nuk mund ta harronte bashkëshorti i saj Namik Ajazi.

Namiku është kapur nga paparacët teksa ndalet te një luleshitëse buzë rrugës dhe blen një tufë lulesh për bashkëshorten e tij deputete.

Na vjen keq që i zbuluam suprizën regjisorit dhe producentit të njohur por edhe të mësosh se çfarë dhurate do të të bëjë bashkëshorti përmes newsbomb.al, është goxha surprizë!

LEXO EDHEMajlinda Bregu jep një mesazh të rëndësishëm dhe zbulon moshën

namik.jpg

namik3.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019685029983521
array(1) { ["section"]=> string(109) "majlinda-bregu-s-e-di-akoma-por-ja-cfare-surprize-po-i-pergatit-burri-i-saj-namiku-per-ditelindje-fotot-79206" }