Majlinda Bregu siç nuk e kemi parë, kapet nga “paparaci”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:26 10-10-2016 Majlinda Bregu siç nuk e kemi parë, kapet nga “paparaci”

Nuk e kemi parë asnjëherë duke fjetur gjumë në autobus deputeten demokrate Majlinda Bregu.

Por ja ku vjen kjo foto nga një “parace” speciale. Dhe ajo është pikërisht mbesa e deputetes, njëkohësisht vajza e moderatores Ornela Bregu. E lodhur, politikania ka mbështetur kokën mbi xham por “flashi” i dritës nuk e ka lënë të flerë rehat.

“Courtesy nga e bukura tezes që s'te le as të mbyllësh sytë pa të perplas flash në fytyrë. Kejda”, shkruan deputetja ndërsa ndan edhe foton.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071310997009277
array(1) { ["section"]=> string(59) "majlinda-bregu-sic-nuk-e-kemi-pare-kapet-nga-paparaci-55707" }