Majlinda Bregu, veshur si për “qejf të vet” në mbledhjen e PD

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:26 05-10-2015 Majlinda Bregu, veshur si për “qejf të vet” në mbledhjen e PD Majlinda Bregu

Ish- ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu njihet për "look-un" e veçantë dhe kurimin deri në detaj të pamjes së saj.

Të shtunën në mbrëmje, PD bëri mbledhjen e Grupit Parlamentar, ku padyshim mori pjesë edhe Bregu si pjesë e tij. Ajo u shfaq e veshur “casual”, me një palë xhinse me pika të bardha, këpucë thuajse të sheshta ngjyrë të kuqe, e një bluzë sportive të bardhë me kopsa.

Mesa duket, si e shtunë që ishte, Bregu nuk dëshironte të rrinte brenda formatit zyrtar të veshjes duke zgjedhur të dalë “si për qejf të vet”.

Ish- ministrja ka marrë jo pak komplimente për sportivitetin e thjeshtësinë e saj në këtë foto, duke marrë parasysh se sa komplekse dhe detajiste është ajo kur vjen puna te veshja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028558015823364
array(1) { ["section"]=> string(64) "majlinda-bregu-veshur-si-per-qejf-te-vet-ne-mbledhjen-e-pd-22387" }