Majlinda Kelmendi lë me “gisht në gojë” medalistin olimpik, shikoni këtë detaj mbresëlënës

Publikuar tek: sport, më 06:01 12-01-2017 Majlinda Kelmendi lë me “gisht në gojë” medalistin olimpik, shikoni këtë detaj mbresëlënës

Majlinda Kelmendi, xhudistja që na ka bërë kaq shumë krenarë me arritjet e saj duke u bërë e para e sportit të xhudos.

Këtë herë, bukuroshja Majlindë i ka treguar muskujt Smetov Yeldos, i cili fitoi medaljen e argjentë olimpike për 60 kilogram.

Majlinda Jonë garon për 52 kilogram por siç mund ta shikoni, bicepsi i saj është njësoj me bicepsion e medalistit.

“Garë për biceps. Kampionia olimpike 52+ dhe nënkampioni olimpik 60 kilogram”, shkruan me krenari Dritan Kuka që ka publikuar edhe foton

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ronaldo i habit të gjithë me këtë foto, zbulon “asistentin” që e ndihmon të kujdeset për dy binjakët e tij
MOS I HUMBISNI KËTO FOTO! Si elektrizuan Tiranën mbrëmë këto 150 makina superluksoze (PAMJET SPEKTAKOLARE) »
Article Logic
Execution time: 0.059922933578491
array(1) { ["section"]=> string(93) "majlinda-kelmendi-le-me-gisht-ne-goje-medalistin-olimpik-shikoni-kete-detaj-mbreselenes-85192" }