Majlinda Kelmendi: Mposht rusen dhe shpallet kampione e Europës

Publikuar tek: barometri, më 07:31 21-04-2017 Majlinda Kelmendi: Mposht rusen dhe shpallet kampione e Europës

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018627166748047
array(1) { ["section"]=> string(68) "majlinda-kelmendi-mposht-rusen-dhe-shpallet-kampione-e-europes-75888" }