Makina e Bashkisë lëviz rehat nëpër qytet, në rrjet plas ironia dhe gallata me këtë detaj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:12 13-07-2016 Makina e Bashkisë lëviz rehat nëpër qytet, në rrjet plas ironia dhe gallata me këtë detaj

Ky është një mjet që sipër mban logon e Bashkisë së Tiranës dhe ka rënë në sy të shumë qytetarëve për shkak të detajit që shikoni në foto.

Me ç’duket, një revistë pornografike qendron në xhamin e përparmë duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Kaq ka mjaftuar që në rrjet të shpërthejë gallata.

“Çunat e Bashkisë Tiranës kanë marë huqet e lali Erit dhe të liderit suprem Edi Ramës, e marin punën me seriozitet”, shkruan një prej komentuesve në rrjet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028862953186035
array(1) { ["section"]=> string(94) "makina-e-bashkise-leviz-rehat-neper-qytet-ne-rrjet-plas-ironia-dhe-gallata-me-kete-detaj-46407" }