Makina kundravajtje në mes të qytetit, përplaset me trotuarin dhe plagoset shoferi

Publikuar tek: aktualitet, më 22:49 15-04-2018 Makina kundravajtje në mes të qytetit, përplaset me trotuarin dhe plagoset shoferi

Një shofer ka mbetur i plagosur rëndë pasi makina me të cilën po udhëtonte ka dalë nga rruga dhe është përplasur me trotuarin në qytetin e Elbasanit.

Aksidenti ka ndodhur sot në mbrëmje, ku makina me targa “AA 420 GG”, sipas dëshmitarëve ishte duke udhëtuar në sensin e kundërt dhe në momentin që shoferi ka tentuar të frenojë ka humbur kontrollin duke dalë jashtë rruge.

Ai ka marrë plagë në fyryrë dhe është dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një 'firmë' që i rrezikon të gjithë, çfarë i ndodhi familjes shqiptare (VIDEO)
Ja kush është bileta fituese e “Telebingo Shqiptare” »
Article Logic
Execution time: 0.0044839382171631
array(1) { ["section"]=> string(88) "makina-kundravajtje-ne-mes-te-qytetit-perplaset-me-trotuarin-dhe-plagoset-shoferi-117019" }