Makina përplas kalimtarin, shoferi largohet nga vendngjarja

Publikuar tek: aktualitet, më 20:31 27-11-2017 Makina përplas kalimtarin, shoferi largohet nga vendngjarja Foto ilustruese

Një kalimtar është përplasur nga një makinë në Memaliaj dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Aksidenti ka ndodhur disa minuta më parë, rreth orës 18:45 në aksin rrugor Krahës-Tepelenë ku mjeti ka përplasur 64 vjeçarin me inicialet D.D, banues në fshatin Krahës.

Shoferi është larguar nga vendngjarja. Sakaq policia është vënë në kërkim të tij. I plagosuri është dërguar në spitalin e Gjirokastrës në gjendje të rëndë për jetën.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplasja e eskortës së Ramës në Korçë, rëndohet gjendja e dy gardistëve, nisen drejt Turqisë
Drejtonte automjetin në gjendje të dehur, arrestohet i riu me “Mitsubish’ »
Article Logic
Execution time: 0.0049068927764893
array(1) { ["section"]=> string(65) "makina-perplas-kalimtarin-shoferi-largohet-nga-vendngjarja-100995" }