Makinë diplomatësh?! Policia s’do t’ia dijë dhe i gjobit në vend

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:55 15-02-2017 Makinë diplomatësh?! Policia s’do t’ia dijë dhe i gjobit në vend

Kjo është një foto e mbërritur para pak minutash në redaksinë e newsbomb.al dhe tregon se si punonjësit e policisë nuk kursejnë askënd që shkel ligjin, qofshin këta edhe trupa diplomatikë.

Para ambasadës italiane, dy punonjës policie, kanë marrë bllokun e gjobave dhe kanë gjobitur makinën diplomatike që me ç’duket, ka parkuar në mënyrë të gabuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014482975006104
array(1) { ["section"]=> string(68) "makine-diplomatesh-policia-s-do-t-ia-dije-dhe-i-gjobit-ne-vend-68785" }