Mamaja e Kastro Zizos ndahet nga jeta, këngëtari shkruan shkurtimisht: Qaj dhe vetëm qaj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:08 29-03-2016 Mamaja e Kastro Zizos ndahet nga jeta, këngëtari shkruan shkurtimisht: Qaj dhe vetëm qaj

Këngëtari Kastro Zizo është duke përjetuar një dhimbje të madhe për shkak se nëna e tij është ndarë nga jeta.

Ka qenë vetë Kastro ai që e ka bërë të ditur duke postuar një foto të mamasë së tij me mbishkrimin: “Më le nënë... U prehsh në paqe. Pa ty bota do jetë bosh. Qaj dhe vetëm qaj. Varrimi nesër në 14:00 ne varrezat e Tufinës.”

12321194_10154117336613281_5148647704076812102_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020559072494507
array(1) { ["section"]=> string(92) "mamaja-e-kastro-zizos-ndahet-nga-jeta-kengetari-shkruan-shkurtimisht-qaj-dhe-vetem-qaj-36345" }