Mamaja e Turi Hyskës zgjedh këto fjalë të veçanta për nusen e djalit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:46 16-11-2016 Mamaja e Turi Hyskës zgjedh këto fjalë të veçanta për nusen e djalit

Mamaja dhe gruaja e Turjan Hyskës duket se kanë një raport të veçantë me njëra-tjetrën. Kjo kuptohet nga fjalët që Elida Hyska zgjedh për nusen e djalit të saj, Orinda Hutën.

“Vajza që më mungonte për të shijuar një vajzë”, shprehet vjehrra për nusen në një postim në Facebook.

Turi dhe Orinda kanë planifikuar të martohen vitin e ardhshëm, duke kurorëzuar kështu lidhjen disa vjeçare. 

fd8c7a2b8e2c980c26980cc60333b12f.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035053014755249
array(1) { ["section"]=> string(74) "mamaja-e-turi-hyskes-zgjedh-keto-fjale-te-vecanta-per-nusen-e-djalit-59672" }