“Mamaja ime e dytë”, grimieri i Kylie Jenner në mbështetje të këngëtares shqiptare: Legjenda

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:26 28-05-2018 “Mamaja ime e dytë”, grimieri i Kylie Jenner në mbështetje të këngëtares shqiptare: Legjenda Albërie Hadërgjonaj

Tashmë dihet nga të gjithë se një nga grimierët më të famshëm në botë, Ariel ka një shoqëri shumë të ngushtë me vajzën e Albërie Hadërgjonaj, Anxhelinën.

Por kësaj here grimieri i Kylie Jenner dhe jo vetëm, ka treguar se ka një afrimitet shumë të madh edhe me vetë Albërien, së cilës i pa postuar këngën e saj më të re në Instagram.

“Ndiqni Albërie Hadërgjonaj duke bërë atë që di më mirë, me këngën e saj më të re ‘Leje,leje’. Mamaja ime e dytë. Një legjendë shqiptare”, ka shkruar Ariel në postimin e tij.

ariel.PNG

Untitled-1.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dy vjet pas lindjes së vajzës së tij, martohet Kledi Kadiu, zbulohen DETAJET e dasmës
“Ke motër ose vëlla, se ne vetëm Klaudia Pepën njohim”, Alketa Vejsiu THUMBON Albi Nakon »
Article Logic
Execution time: 0.018073081970215
array(1) { ["section"]=> string(95) "mamaja-ime-e-dyte-grimieri-i-kylie-jenner-ne-mbeshtetje-te-kengetares-shqiptare-legjenda-122412" }