Mamaqi bën bashkë Erion Veliajn me Halim Kosovën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:44 22-05-2015 Mamaqi bën bashkë Erion Veliajn me Halim Kosovën Postimi i Ermal Mamaqit

Aktori i humorit këtë herë do e “mbushë emisionin plot me kryetarë bashkie”, siç njofton dhe vetë. Kandidati i së djathtës Halim Kosova dhe ai i ASHE Erion Veliaj do të jenë sot në “6 ditë pa Ermalin”.

Ajo që nuk dihet ende është nëse Ermali i ka regjistruar veç e veç kandidatët dhe do i transmetojë të dy bashkë sot apo do t’i vërë përballë njëri-tjetrit në të njëjtën studio. Mbetet për t'u parë në orën 22:00. Ndërkaq, Ermali shkruan nga rrjeti social: “Nami me Kryetarë Bashkie sot në 6Ditë pa Ermalin. Dr.Halim Kosova, Erion Veliaj, Mimoza Kusari, të gjithë në një emision të jashtëzakonshëm vetëm sot në orën 22.00 në kanalin T HD në Digitalb”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022740840911865
array(1) { ["section"]=> string(54) "mamaqi-ben-bashke-erion-veliajn-me-halim-kosoven-11742" }