Mamaqi konkluzione pas rrahjeve në ‘’Top Awards’’: Hall të bësh, hall të mos bësh... Më erdhi keq për Erën, u lodh e shkreta...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:08 25-06-2016 Mamaqi konkluzione pas rrahjeve në ‘’Top Awards’’: Hall të bësh, hall të mos bësh... Më erdhi keq për Erën, u lodh e shkreta...

Ermal Mamaqi nxjerr disa konkluzione të rëndësishme pas ‘’Top Awards’’, spektakël shoqëruar me shumë skandale nga dje dhe sot. Dhe siç është Ermali, nuk i mungojnë as batutat.

Ja çfarë shkruan këtë mesditë:

‘Po shof lajmet sot... Sharje, sulme, rrahje, denoncime.

Ore doli ndonjë artist i kënaqur nga Top Awards? Duket sikur u bënë zgjedhjet e partive politike. Hall të bësh e hall të mos bësh konkurse e fastivale. Të gjithë duan të ulen në vend të parë të autobusit...Përfundimisht ne nuk i mbajmë dot konkurset.

Ne na rroftë Alban Skënderaj se të mos ish ai, Top Aëards mund të bëhej pa problem në Prishtinë.

Më erdhi keq për Erën. Kot nuk ja vunë karriken në skenë. U lodh e shkreta. Ulu ngriu t’u marr çmime.

Sidoqoftë urime të sinqerta për ekipin Top. 3 orë të mrekullueshme që nuk u ndjenë si kaluan!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028941869735718
array(1) { ["section"]=> string(120) "mamaqi-konkluzione-pas-rrahjeve-ne-top-awards-hall-te-besh-hall-te-mos-besh-me-erdhi-keq-per-eren-u-lodh-e-shkreta-44570" }