Mamaqi zbulon personazhin e radhës në “Xing me Ermalin”: Bëni pyetjen tuaj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:47 17-10-2016

@armina_mevlani e ftuar në Xing me Ermalin. Bëni pyetjen në koment?

A video posted by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Ermal Mamaqi ka zbuluar personazhin e radhës të ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”. Ai ka zgjedhur një formë sa komike dhe të këndshme për të prezantuar Armina Mevlanin.

Ermali ka ftuar të gjithë ndjekësit të bëjnë pyetjen që dëshirojnë për Arminën, dhe "mundësisht jo  me përmbajtje banale", bën kërkesë nga komentuesit Armina.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027709007263184
array(1) { ["section"]=> string(77) "mamaqi-zbulon-personazhin-e-radhes-ne-xing-me-ermalin-beni-pyetjen-tuaj-56520" }