“Manaj-mania” , sulmuesi i Kombëtares kthehet në fenomen publiciteti

Publikuar tek: sport, më 11:25 14-10-2016 “Manaj-mania” , sulmuesi i Kombëtares kthehet në fenomen publiciteti

Rey Manaj shihet si ardhmja e sulmit të Kombëtares shqiptare, ndërsa në moshë shumë të re debutoi me Interin në Serinë A, sezonin e kaluar, vetëm 18-vjeç.

Së fundmi, ai është huazuar te Peskara dhe ka shënuar 2 gola në 6 ndeshje të luajtura në kampionat.

Ndërkohë, fama e fituar në futboll e kanë shndërruar Rei Manajn edhe në një fenomen publiciteti, ku së fundmi kanë dalë në treg edhe veshje të personalizuara me inicialet e emrit dhe mbiemrit të tij, por edhe me fytyrën e sulmuesit kuqezi.

Screenshot_5.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Futbollisti i Spanjës i kërkon falje Lenjanit, zbardhet mesazhi privat
Si sot 2 vjet më parë u ngrit droni në Beograd, emocionon Shakohoxha »
Article Logic
Execution time: 0.017599105834961
array(1) { ["section"]=> string(70) "manaj-mania-sulmuesi-i-kombetares-kthehet-ne-fenomen-publiciteti-56159" }