Mancini zyrtarizon të hënën detyrën e re, merr në dorëzim kombëtaren italiane

Publikuar tek: sport, më 00:05 12-05-2018 Mancini zyrtarizon të hënën detyrën e re, merr në dorëzim kombëtaren italiane

Siç bëhet me dije dhe nga mediat e huaja Roberto Mancini do të zgjidhet trajneri i ri i Italisë.

Ai zhvillon të hënën një takim me drejtuesit epërfaqësues italiane në të cilën pritet që të firmosi dhe kontratën. Kontrata e teknikut italian do të zgjasi deri në vitin 2020, nga e cila do të përfitojë 6 milionë euro në sezon.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Është në fund të karrierës, por UEFA do të dënojë ashpër Buffonin
»
Article Logic
Execution time: 0.03187894821167
array(1) { ["section"]=> string(83) "mancini-zyrtarizon-te-henen-detyren-e-re-merr-ne-dorezim-kombetaren-italiane-120437" }