Manjani: Sipas Ramës, fajin e kanë ata që vdesin. Kështu thoshte dikur edhe për Berishën...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:14 19-07-2017 Manjani: Sipas Ramës, fajin e kanë ata që vdesin. Kështu thoshte dikur edhe për Berishën...

Sarkastik në këtë koment ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani lidhur me reagimin e kryeministrit Edi Rama për humbjen  e katër jetëve në ujërat e Vlorës.

“Nota e shtetit që i mbyten njerëzit duke bërë not është 1! Sipas Kryeministrit, fajin e kanë ata që vdesin! Këtë thoshte dikur për Berishën!” shkruan Manjani.

Kujtojmë se Rama “justifikoi” mbytjen e katër jetëve me faktin që zona ku ata po laheshin ishte e rrezikshme dhe nul lejohej noti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021682024002075
array(1) { ["section"]=> string(91) "manjani-sipas-rames-fajin-e-kane-ata-qe-vdesin-keshtu-thoshte-dikur-edhe-per-berishen-86641" }