Mara Venier kundër Simona Ventura: "Unë nuk shkoj në Tiranë për të punuar "

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:05 06-02-2015 Mara Venier kundër Simona Ventura:

“Eh, e gjora Simona !

Nuk besoj se e kishte fjalën për mua, mendoni se une kam nevojë për vizibilitet? E kuptoj pse ka mbetur keq. Mua nuk më është dashur të shkoj në Tiranë për të punuar, unë vazhdoj të punoj këtu".

Kështu është shprehur Mara Venier, e ftuara e emisionit "Mirë se vini në xhungël" në Radio 105.

Venier replikoi për  Simona Venturën që në një intervistë për dyndjet barbare kishte thënë: "Ka dy kategori të njerëzve:. Ato të respektuarit  dhe buburrecat" Ish-prezantuesja e ishullit të famshëm nuk kishte thënë emra, por për shumë njerëz ajo i referohej vetëm Venier opinionistes aktuale të shoë-t  që i dha menjëherë përgjigje. 

"Unë nuk kam ndërmend të shkoj të punoj në Shqipëri'-tha Venier! Mesa duket vajzat nuk e kanë me shumë qef televizionin "Agon" 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023061990737915
array(1) { ["section"]=> string(76) "mara-venier-kunder-simona-ventura-une-nuk-shkoj-ne-tirane-per-te-punuar-2563" }