Maratona Oscar/ Shqiptarët me sytë nga Rita Ora

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:38 23-02-2015 Maratona Oscar/ Shqiptarët me sytë nga Rita Ora

Dalëngadalë po i afrohemi mbrëmjes maratonë të ndarjes së çmimeve Oscar.

E shumëpritura mbrëmje pritet të fillojë pas pak minutash dhe të përfundojë në orën 5 të mëngjesit. Janë yjet e Holltwood-it ata që do na mbajnë frymëpezull në ndarjen e çmimeve.
Kujtojmë që këngëtarja shqiptare Rita Ora do të performojë në mbrëmjen "Oscar", fakt ky për të cilin Ora, është shprehur se ndjehet e bekuar dhe shumë e lumtur, aq sa me zor arrinte ta besonte një gjë të tillë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030543088912964
array(1) { ["section"]=> string(51) "maratona-oscar-shqiptaret-me-syte-nga-rita-ora-4160" }