Marilyn Monroe magjike pёr kamerat dhe aparatet, foto të rralla

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:57 19-04-2016 Marilyn Monroe magjike pёr kamerat dhe aparatet, foto të rralla

Marilyn Monroe përpara se të niste karrierën e saj si aktore ka pozuar si modele për artistin e famshëm Earl Moran. Ajo ka qenë magjike pёr kamera filmike dhe fotoaparate që në fillimet e karrierës së saj.

Ai u magjeps nga bukuria e saj dhe pikturat që ai ka bërë janë të bazuara tek fotografitë e saj dhe janë pothuajse kopje të tyre. Monroe vuri nё veprim bukurinё personale pёr fitime nga mё tё ndryshme, ajo ishte personazh që i pëlqente jeta publike dhe ëndera e saj ishte Hollyëood-i.

 

merlin.jpg

 

merlin8.jpg

merlin7.jpg

merlin6.jpg

merlin5.jpg

merlin3.jpg

merlin2.jpg

merlin1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.047252893447876
array(1) { ["section"]=> string(68) "marilyn-monroe-magjike-p-r-kamerat-dhe-aparatet-foto-te-rralla-38085" }