Marina dhe Getoari bëhen bashkë në “Procesin Sportiv”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:43 30-11-2015 Marina dhe Getoari bëhen bashkë në “Procesin Sportiv”

Reperi i njohur nga Kosova, Getoar Selimi do të jetë i ftuari special në emisionin “Procesi Sportiv” që drejtohet nga e dashura e tij, Marina Vjollca.

Getoari dhe Marina kanë krijuar larg mediave një lidhje mes tyre, megjithatë nuk kanë munguar fotot ku janë parë së bashku në Tiranë, Prishtinë apo edhe jashtë dy vendeve, ku edhe kanë kaluar pushimet.

Çifti nuk ka pranuar ende publikisht se mes tyre ekziston më shumë se miqësia.

Në foton e parë përveç Marinës dhe Getoarit janë edhe dy futbollistët Bernard Berisha dhe Blerim Nexhipi.

12299140_1008378229223641_3039139218776817186_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.083964824676514
array(1) { ["section"]=> string(57) "marina-dhe-getoari-behen-bashke-ne-procesin-sportiv-26639" }