Marina dhe Getoari kapen “mat” në skaf

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:45 08-09-2015 Marina dhe Getoari kapen “mat” në skaf

Prezantuesja Marina Vjollca dhe këngëtari Getoar Selimi kanë qenë në vëmendje të shtypit rozë përgjatë gjithë verës për shkak të lidhjes së tyre, e cila ende nuk pranohet nga çifti.

Ndonëse, janë publikuar shpesh foto nga takimet mes tyre Marina dhe Getoar janë shprehur se janë vetëm miq.

Foto e fundit e çiftit, i tregon ata në një varkë, gjatë pushimeve që po kalojnë së bashku.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039340972900391
array(1) { ["section"]=> string(42) "marina-dhe-getoari-kapen-mat-ne-skaf-20295" }