Marina dhe Getoari më në fund postojnë foton e parë çift nga muaji i mjaltit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:44 08-10-2017 Marina dhe Getoari më në fund postojnë foton e parë çift nga muaji i mjaltit

Çifti i njohur i showbizit shqiptar Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kurorëzuan në martesë pak kohë më parë historinë e tyre të dashurisë.

Pas pak ditësh ata u nisën për muaj mjalti në Xhamaikë por ditët e para nuk ishin shumë aktivë në rrjetet sociale.

Ndjekësit gjatë gjithë kohës ishin tepër kuriozë për të parë foto të çiftit së bashku gjatë muajit më të ëmbël të martesës.

Por më në fund Getoari ia ka plotësuar dëshirën të gjithë fansave dhe në Instagram ka postuar foton e tyre të parë çift nga muaji i mjaltit.

“Me gru”, shkruan reperi i njohur përbri fotos dhe të dy duken të veshur me shumë klas dhe të kombinuar bukur.

45845-640-0-59d9d87ab0845.png

 

45834-640-0-59d9d87aac2d7.jpg

45837-640-0-59d9d87aacfb9.png

45838-640-0-59d9d87aad848.png

45841-640-0-59d9d87aae903.png

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkencëtari jep një alarm të frikshëm: Një tërmet i madh do ndajë kontinentet përgjysmë
Deputetja e PD-së na prezanton me dy binjaket e saj : “Katër muaj lumturi” »
Article Logic
Execution time: 0.022473812103271
array(1) { ["section"]=> string(82) "marina-dhe-getoari-me-ne-fund-postojne-foton-e-pare-cift-nga-muaji-i-mjaltit-95138" }