Marina dhe Luana vijnë ndryshe në një set fotografik (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:12 13-02-2017 Marina dhe Luana vijnë ndryshe në një set fotografik (FOTOT)

Marina dhe Luana Vjollca këtë herë vijnë ndryshe në një set fotografik në mes të borës.  

Motrat Vjollca veshur me të bardha, me kapuc, me një make up ndryshe nga herët e tjera, ngjajnë shumë më ndryshe nga se jemi mësuar t’i shohim. Megjithatë “look”-u i ri ka nxjerrë në pah tipare të tjera të tyre dhe ngjajnë shumë bukur, si dy "mbretëresha dëbore". 

mari.pngmar.pngma.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024605989456177
array(1) { ["section"]=> string(64) "marina-dhe-luana-vijne-ndryshe-ne-nje-set-fotografik-fotot-68616" }