Marina Fara do t’ju fusë të dridhurat me këto FOTO

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:11 17-11-2016 Marina Fara do t’ju fusë të dridhurat me këto FOTO

Marina Fara, vajza e këngëtares së njohur korçare Eli Fara, u ka futur “të dridhurat” ndjekësve të saj në rrjetin social Instagram përmes këtyre fotove.

Me bikini, në SPA, e lagur dhe e djerësitur, Marina duket tejet provokuese.

Një mori fotosh gjatë momenteve të relaksit ka publikuar Marina dhe ndoshta shumë kanë pyetur veten se si nuk i është lagur telefoni megjithë këto shkrepje.

ma1.png

ma3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023550033569336
array(1) { ["section"]=> string(56) "marina-fara-do-t-ju-fuse-te-dridhurat-me-keto-foto-59836" }