Marina Fara e zhveshur në pishinë, ja kush i ka hipur sipër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:08 03-06-2017 Marina Fara e zhveshur në pishinë, ja kush i ka hipur sipër

Marina Fara duket se po i shijon në maksimum pushimet. Nga një foto që ajo ka publikuar në rrjetet sociale ajo duket e shtrirë në buzë të një pishine dhe më një vajzë të vogël që i qëndron sipër.

Si gjithmonë edhe këtë herë Marina është kujdesur që të shfaq hiret e saj. Bashkë me vajzën e vogël Marina shfaqet shumë e lumtur dhe mesa duket ndarja nga biznesmeni i njohur i ka bërë mirë Marinës.

18901288_10209999786693275_601573253_o.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013457059860229
array(1) { ["section"]=> string(64) "marina-fara-e-zhveshur-ne-pishine-ja-kush-i-ka-hipur-siper-81106" }