Marina Fara nuk përmbahet më: Ndonjëherë duhet të jesh kuçkë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:45 14-11-2017 Marina Fara nuk përmbahet më: Ndonjëherë duhet të jesh kuçkë

Vajza e këngëtares së njohur Eli Fara, Marina është një ndër personazhet më të komentuar të shoëbizz-it.

Kjo për shkak se Marina është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe shpesh publikon foto prrovokuese.

Ndërsa së fundmi ajo ka postuar një foto me shprehjen e Madonës. “Ndonjëherë duhet të jesh kuçkë për të arritur gjërat që do”, ka shkruar Marina, e cila duket që e mbështet këtë thënie të këngëtares amerikane. 

madona.PNG

 

45tgr.jpg

 

marina-6_1483375212-7279540.jpg

 

58687-640-0-5a0ae7976d961.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrëfehet këngëtarja shqiptare: Ja pse nuk jam martuar akoma
Këngëtarja e njohur shqiptare humb njeriun e shtrenjtë: Më le, më ike... »
Article Logic
Execution time: 0.019805192947388
array(1) { ["section"]=> string(65) "marina-fara-nuk-permbahet-me-ndonjehere-duhet-te-jesh-kucke-99532" }