Marina Fara publikon një foto provokuese, komenti i Ermal Mamaqit do t’ju shkrijë gazit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:53 04-10-2016 Marina Fara publikon një foto provokuese, komenti i Ermal Mamaqit do t’ju shkrijë gazit

Të gjithë e njohin tashmë Marina Farën, vajzën e këngëtares Eli Fara, për fotot e saj tejet provokuese.

E tillë është edhe kjo që shikoni por ai që ka rënë më shumë në sy ëhstë Ermal Mamaqi përmes një komenti pikant. “Të ka dalë pak sqetulla”, i shkruan me tone ironie dhe humori Ermali Marinës e cila ende nuk i është përgjigjur aktorit.

ermali_copy.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021646022796631
array(1) { ["section"]=> string(92) "marina-fara-publikon-nje-foto-provokuese-komenti-i-ermal-mamaqit-do-t-ju-shkrije-gazit-55032" }