Marina Fara tepër seksi në xhakuzi, por shikoni me kë është (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:47 19-11-2016 Marina Fara tepër seksi në xhakuzi, por shikoni me kë është (Foto)

Marina Fara, vajza e këngëtares së njohur Eli Fara është shfaqur me provokuese se kurrë me fotografitë e saj të reja në xhakuzi.

Marina ka shpalosur hiret e saj në poza mjaft provokative gjatë një banje në një pishinë, në një xhakuzi dhe më tej edhe në sauna. Por mesa duket Marina ka preferuar që të gjithë këtë seancë relaksi ta bëjë e shoqëruar nga një femër tjetër.

Scasdqa23fadfggt_1.jpg

Sasdad2df2fgggsdshot_1.jpg

asdq3fgadggggsdfnshot_1.jpg

asdqargggdfdfshot_1.jpg

asdq2fw2gsfggreenshot_1.jpg

Sasdfqagqadfgzsdffnshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027735948562622
array(1) { ["section"]=> string(69) "marina-fara-teper-seksi-ne-xhakuzi-por-shikoni-me-ke-eshte-foto-60021" }