Marina Fara "tërbon" fansat që në pikë të mëngjesit, ekspozon gjoksin bombastik (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:31 30-11-2017 Marina Fara

Bukuroshja Marina Fara është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo shfaqet me poza mjaft sensuale dhe provokuese.

Mbrëmë në Instastory ajo ka postuar një video ku shfaqet me një dekolte të hapur, duke nxjerrë në pah gjoksin bombastik.

Si gjithmonë Marina Fara di si ti “nxehë” ndjekësit e saj duke përcjellë në mënyrë provokuese linjat perfekte që i ka dhuruar nëna natyrë.

Screenshot_1.jpg

marina-6.jpg

marina_1.PNG

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Emeli Sande erdhi në Tiranë për festat e Nëntorit, shikoni si i përshëndeti shqiptarët me simbolin e shqiponjës
E pabesueshme, kush është pornostarja shqiptare që i mori burrin Kim Kardashian-it »
Article Logic
Execution time: 0.024813175201416
array(1) { ["section"]=> string(88) "marina-fara-terbon-fansat-qe-ne-pike-te-mengjesit-ekspozon-gjoksin-bombastik-foto-101321" }