Marina feston ditëlindjen, ja urimi emocionues i Getit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:39 17-05-2018 Marina feston ditëlindjen, ja urimi emocionues i Getit (FOTO)

Getaor Selimi dhe Marina Vjollca janë ndër çiftet më të komentuar të showbizz-it shqiptar. Çifti është shumë aktiv në rrjetet sociale dhe publikojnë foto dhe video me njëri-tjetrin që sigurisht marrin vëmendje.

Kjo e sotmja është ditë mjaft e veçantë për Marinën. Moderatorja feston 26 vjetorin e lindjes, ndërsa Geti sigurisht që ka zgjedhur t’i bëjë një urim emocionues.

“Ti për botën mund të jesh thjeshtë një person, por për mua je bota. Gëzuar ditëlindjen mbretëresha ime”, shkruan ai.

geti.PNG

-640-0-5afd3946af7f4.png

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lajm tronditës për fansat, 4 vjet burg për "Sarpin" dhe aktoren shqiptare
Ami shkon në tualetin e qendrës tregtare, ajo që gjen aty i habit të gjitha nënat (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.026098966598511
array(1) { ["section"]=> string(65) "marina-feston-ditelindjen-ja-urimi-emocionues-i-getit-foto-121078" }