Marina mban të pasmet me duar: “I kam, i kam. Nuk më paskan ikur”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:25 02-03-2017 Marina mban të pasmet me duar: “I kam, i kam. Nuk më paskan ikur”

Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina Fara njihet tashmë nga të gjithë përdoruesit e rrjeteve për pozat e saj tejet provokuese.

Dhe s’mund të ishte ndryshe as kjo foto. Veshur sportive, duart Marina i mban te të pasmet ndërsa shkruan : “Ikam i kam. Nuk më paskan ikur”.

Shumë prej ndjekësve kanë kërkuar që t’ia prekin edhe ata, si për t’u siguruar që nuk i kanë ikur vërtet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032274007797241
array(1) { ["section"]=> string(66) "marina-mban-te-pasmet-me-duar-i-kam-i-kam-nuk-me-paskan-ikur-70495" }