Marina mes dy zjarreve, Geti fut në "sherr" motrat Vjollca (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:12 14-02-2018 Marina mes dy zjarreve, Geti fut në

Pas mbarimit të programeve të tyre motrat Vjollca ikën me pushime në Zvicër. Ndërsa bashkë me to ëhstë edhe bashkëshorti i Marinës, Getoar Selimi.

Siç duket ky i fundit i ka futur në “sherr” motrat Vjollca. Prania e tij duket se ka shtuar xhelozinë te Luana.

Marina dhe Geti kanë publikuar vazhdimisht foto me njëri-tjetrin, por kjo e fundit ka gjallur më shumë debat. “Me bishën time”, shkruan Luana, teksa poston foton me Getin, ndërsa ky përshkrim nuk i ka ndenjur fort mirë Luanës.

“Ndaje mendjen kush është bisha”, shkruan ajo në një koment për Marinën, pasi ajo kështu quan vetëm këtë të fundit. “Ti je bisha e femrave”, i'a kthen Marian për ta “qetësuar” Luanën.  

screenshot-32_1518553651-3819452.jpg

screenshot-33_1518553657-4135762.jpg

 

screenshot-34_1518553664-3753025.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Humb betejën me sëmundjen e rëndë, shuhet ylli i ‘Broadway’
Zyra e kryebashkiakes së LSI mbushet plot me lule, ndan me të gjithë gëzimin e madh (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.019343137741089
array(1) { ["section"]=> string(68) "marina-mes-dy-zjarreve-geti-fut-ne-sherr-motrat-vjollca-fotot-110188" }