Marina nën dritën e qirinjve dhe hënës, surprizë mahnitëse në rërë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:09 19-09-2016 Marina nën dritën e qirinjve dhe hënës, surprizë mahnitëse në rërë (Foto)

Marina Vjollca është befasuar nga surpriza që i kanë bërë, një zemër nën dritën e qirinjve dhe të hënës. Kush tjetër mund ta ketë surprizuar moderatoren veç Getit?

E veshur me një fustan të kuq, ku ekspozon një pjesë të këmbëve të saj e ulur pranë tryezës, Marina ngjan përrallore. 

marina_vjollca.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Topmodelja me famë botërore thyen pritshmëritë, shkon në festë me pizhama (FOTOT)
Robert Aliaj bën shok Nard Ndokën: Kam respekt për ty si politikan, ke sensualitet »
Article Logic
Execution time: 0.018814086914062
array(1) { ["section"]=> string(76) "marina-nen-driten-e-qirinjve-dhe-henes-surprize-mahnitese-ne-rere-foto-53432" }