Marina nget makinën por shihni çfarë i bën ndërkohë Luanës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:38 22-12-2016

Marina dhe Luana Vjollca kanë udhëtuar bashkë sot, ku në sfond kanë vendosur një muzikë të këndshme. 

Motrat Vjollca kanë regjistruar një video të shkurtër, ndërkohë që Marina nget makinën. Të dy motrat të veshura në stil dhe të kuruara në maksimum duken tepër të lumtura nën shoqërinë e njëra tjetrës. Madje Marina nget makinën me një dorë teksa përqafon motrën e vogël. Dashura e tyre është shumë e madhe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016362905502319
array(1) { ["section"]=> string(64) "marina-nget-makinen-por-shihni-cfare-i-ben-nderkohe-luanes-63478" }