Marina Vjollca ka një fanse të çmendur dhe ja çfarë bën ajo për të (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:28 19-12-2015 Marina Vjollca ka një fanse të çmendur dhe ja çfarë bën ajo për të (FOTO)

‘’Të dua shumë Marina, Je mbretëresha ime. Marinator përjetë’’, i shkruan plot adhurim ndërsa në dorë ka vizatuar një zemër dhe ka shkruar emrin e saj. Këtij postimi i ka dhënë ''Like'' edhe e motra e Marinës, Luana.

A mund të jetë kjo fansja më e madhe e Marinës, e cila mezi pret një mbëshetje nga idhulli i saj?

Nuk i dihet, por Marina duhet të ketë shumë…

 

marinavjollcafanseok

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026003122329712
array(1) { ["section"]=> string(77) "marina-vjollca-ka-nje-fanse-te-cmendur-dhe-ja-cfare-ben-ajo-per-te-foto-28140" }