Marina Vjollca lodhet nga akuzat për ndërhyrje kirurgjikale, publikon foton “bombë”: Kjo kam qenë unë 17 vjeç

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:50 03-08-2016 Marina Vjollca lodhet nga akuzat për ndërhyrje kirurgjikale, publikon foton “bombë”: Kjo kam qenë unë 17 vjeç

Prezantuesja e njohur, Marina Vjollca është lodhur nga akuzat që i bëhen në rrjetet sociale për ndërhyrje në pjesë të ndryshme të trupit.

Ajo ka reaguar sot duke publikuar një foto kur nuk kishte mbudhur ende 17 vjeç.

“Viti 2007, pak muaj pa bërë 17 vjeç. S’kisha komentuar ndonjëherë lajmet për "ndërhyrje kirurgjikale", po mendoj se u teprua me akuza të paqena… Jam bërë pjesë e televizionit në moshën 15 vjeçare e normale që kam qenë në proces formimi dhe make up-i bën të veten. Flm për "skeptikët", shkruan bukuroshja e Top-Channel. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027139902114868
array(1) { ["section"]=> string(111) "marina-vjollca-lodhet-nga-akuzat-per-nderhyrje-kirurgjikale-publikon-foton-bombe-kjo-kam-qene-une-17-vjec-48678" }