Marina Vjollca “shopping” me Getoar Selimin nëpër Tiranë, detaji që ra në sytë e të gjithëve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:51 10-03-2017 Marina Vjollca “shopping” me Getoar Selimin nëpër Tiranë, detaji që ra në sytë e të gjithëve Fotot: Jeta osh qef

Bjondja e njohur e ekranit, moderatorja Marina Vjollca dhe i dashuri i saj Getoar Selimi janë fotografuar ditën e sotme duke bërë shopping nëpër Tiranë.

Shumë të thjeshtë, sportivë e rehat janë dukur dy personazhet e njohur për publikun ndërsa ka rënë në sy fakti që Marina nuk i ka hequr për asnjë moment syzet nga sytë, kjo ndoshta për faktin se ishte e pagrimuar dhe druhej se si mund të dukej.

mar1.jpg

mar.jpg

mar2.jpg

mar3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.055327892303467
array(1) { ["section"]=> string(95) "marina-vjollca-shopping-me-getoar-selimin-neper-tirane-detaji-qe-ra-ne-syte-e-te-gjitheve-71460" }