Marina Vjollca shtatzënë? Getoari e zbulon padashje me këtë DETAJ

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:07 18-06-2019 Marina Vjollca shtatzënë? Getoari e zbulon padashje me këtë DETAJ

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një ndër çiftet më të dashur të estradës shqiptare.

Një vit e gjysmë më parë, Marina dhe Geti kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

Tashmë prej shumë kohësh moderatorja ka qëndruar larg ekranit edhe pse është përfolur se do të vijë me një projekt madh.

Krahas kësaj, Marina është përfolur shpeshherë për një shtatzëni të mundshme dhe dyshimet janë shtuar edhe më tepër pas një fotoje të moderatores.

Në një foto të publikuar së fundmi në Instagram Marina shihet e shtrirë në krahët e reperit, ndërsa të dy kanë vënë duart te barku i Marinës.

Kaq ka mjaftuar që të gjithë fansat të aludojnë se moderatorja është në pritje të fëmijës së parë.

ju.png

64450676_2362851890438674_7902870331516256256_n.png

64471087_2926990707371492_1055650725964546048_n.png

64508223_622876908209338_4566485207078666240_n.png

NHJVH.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.046565055847168
array(1) { ["section"]=> string(71) "marina-vjollca-shtatzene-getoari-e-zbulon-padashje-me-kete-detaj-168756" }