Marjana Kondi humb të shtrenjtin e saj, lumë ngushëllimesh nga miq e artistë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:51 06-06-2016 Marjana Kondi humb të shtrenjtin e saj, lumë ngushëllimesh nga miq e artistë

Për aktoren e madhe Marjana Kondi, ai ishte thjesht i pazëvendësushëm. I pandashmi që e shoqëronte ngado dhe kurdo, qeni i saj Terri që tashmë ka shkuar në botën tjetër.

Një gjë të tillë Marjana e ka ndarë plot dhimbje me miqtë e ndjekësit e saj që kanë vërshuar me komente ngushëllimi.

Miqtë dhe artistët i kanë shkruar aktores duke dashur ta ngushëllojnë disi.

Marjana dhe Terri i saj ishin shumë të lidhur bashkë dhe këtë e dëshmojnë edhe këto fotografi të postuara nga vetë aktorja.

marjana.jpg

marjana2.jpg

marjana1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022269010543823
array(1) { ["section"]=> string(81) "marjana-kondi-humb-te-shtrenjtin-e-saj-lume-ngushellimesh-nga-miq-e-artiste-42596" }