Marjana Kondi zbulon mesazhet pasionante me kreun e LSI-së Ilir Meta: “Të puth, me afsh, që të shijon dhe të …"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:56 09-04-2017 Marjana Kondi zbulon mesazhet pasionante me kreun e LSI-së Ilir Meta: “Të puth, me afsh, që të shijon dhe të …

 Aktorja e famshme e estradës shqiptare, Marjana Kondi zbulon historinë e saj të çuditshme me kreun e LSI-së Ilir Meta. Mesa duket Kondi është një ndër aktoret më të adhurura nga publiku shqiptar por edhe nga figura të rëndësishme politike. Mbrëmjen e djeshme ajo ka treguar disa mesazhe “pasionante” mes saj dhe kreut të Kuvendit, Ilir Meta.

Ajo tregon se ka qenë duke punuar për një shfaqje së bashku me aktorin Erand Sojli në Elbasan, gjatë të cilës mori një mesazh të formuluar mjaft bukur nga kryeparlamentari, Ilir Meta. “Para disa kohësh kisha bërë një emision të lezetshëm. Duke punuar në Elbasan me Erand Sojlin më vjen një mesazh, i formuluar shumë bukur, e në fund shkruhej “Përqafime Ilir  Meta”.

Ndërsa ajo ka menduar se ky mesazh i ka ardhur nga miku i saj Dashnor Diko, nuk ka ngurruar t’i kthejë përgjigje me një mesazh mjaft “pasionat”. “Ia tregoi Erandit dhe i them që është Dashnor  Diko. E marr dhe i bëj një mesazh  dhe i them, “Ua, ti simpatik i madh, ku je kryetari i Kuvendit, seks simboli i Parlamentit, ti që i hedh gratë tuç në tokë, se ke qenë edhe në mundje, me trupin tënd”, vazhdova me fjalë jo fort të mira, gjithmonë e bindur se do t’ia dërgoja Dashnor  Dikos dhe në fund i shkruaj, “Të puth, me afsh, që të shijon dhe të … Jozefina Topalli”.

 Pasi Erandi dhe Marjana kanë mbaruar punën dhe janë nisur për në shtëpi, ato kanë telefonuar Dashnor Dikon, por ky i fundit nuk ka qenë në dijeni të mesazhit sepse Marjana këtë mesazh i’a kishte nisur zotit Meta. E tmerruar nga ky fakt ajo ka shkur në shtëpi dhe menjëherë i ka kërkuar bashkëshortit të saj ti dërgojë mesazh Metës për ti këkuar falje dhe shpjeguar situatën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015630960464478
array(1) { ["section"]=> string(109) "marjana-kondi-zbulon-mesazhet-pasionante-me-krun-e-lsi-se-ilir-meta-te-puth-me-afsh-qe-te-shijon-dhe-te-74577" }