Marramendëse, ja sa është numri zyrtar i tifozëve shqiptarë në stadium

Publikuar tek: sport, më 19:27 15-06-2016 Marramendëse, ja sa është numri zyrtar i tifozëve shqiptarë në stadium

Ajo që konfirmohet nga fotografitë dhe videot “live”, një prezencë ndoshta rekord e tifozëve kuqezi në stadiumin e marsejës, vuloset edhe nga shifrat zyrtare.

Në stadiumin “Velodrome” ndodhen plot 24,000 tifozë shqiptarë ndërsa kapaciteti i stadiumit është 67,394.

13466041_979859205446642_5337229819842996700_n.jpg

13442323_979859282113301_8103112345176601643_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shqiptari Mehmedi shpëton Zvicrën nga humbja
Shqipëria nuk e përballon deri në fund Francën, mposhtet në “Velodrome” »
Article Logic
Execution time: 0.031776905059814
array(1) { ["section"]=> string(75) "marramendese-ja-sa-eshte-numri-zyrtar-i-tifozeve-shqiptare-ne-stadium-43633" }