Marrëdhënia në krizë? Flet Endrit Mertiri për Aurela Hoxhën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:31 12-01-2018 Marrëdhënia në krizë? Flet Endrit Mertiri për Aurela Hoxhën

Fotografi Endrit Mertiri dhe modelja Aurela Hoxha kanë një miqësi disa vjeçare me njëri-tjetrin, dhe në asnjë moment nuk kanë nguruar të shprehin dashurinë prej miqsh në publik. 

Por kohët e fundit kanë lindur dyshime pasi Endriti dhe Aurela nuk postojnë asnjë foto së bashku dhe as ndonjë dedikim siç jemi mësuar në fakt të marrim prej tyre. 

Por vetë fotografi e ka folur për këtë situatë në emisionin “Wake up” duke thënë se nuk ka ndërmend të japë sqarime dhe se mediat e ekzagjerojnë.

Në fakt Endriti nuk na hoqi asnjë dyshim përveçse na shtoi dhe shumë të tjera. Mesa duket vërtet marrëdhënia e tyre është në krizë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas ‘New Rules’, Dua Lipa: As nuk ma ndjen ... (VIDEO)
“Like a boss”, moderatores ja sjellin kafen në... (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.019733905792236
array(1) { ["section"]=> string(65) "marredhenia-ne-krize-flet-endrit-mertiri-per-aurela-hoxhen-106366" }