Martesa me Tom Cruise, Nicole Kidman: Isha shumë e re

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:05 30-09-2016 Martesa me Tom Cruise, Nicole Kidman: Isha shumë e re

Aktorja Nicole Kidman shokohet nga një aspekt i martesës së saj me Tom Crusie teksa kujton vitet e shkuara.

“Isha shumë e re kur u martova”, rrëfen ajo për revistën Red. Aktorja, vetëm 23 vjeçe kur lidhi kurorën me Cruise në vitin 1990, pasi u njohën gjatë xhirimeve të filmit “Days of Thunder.” Pasi adoptuan dy fëmijë së bashku, Connor dhe Bella, çifti i dha fund martesës në vitin 2001.

“Shoh pas tani dhe them si ka mundësi? Shikoni Taylor Sëift, sa vjeçe është? Është 26. Unë kisha dy fëmijë kur mbusha 27 dhe kisha 4 vite e martuar. Por kjo ishte ajo që doja”

Nicole më pas u martua me Keith Urban. Ata kanë dy fëmijë, Sunday, 8 vjeçe, dhe Faith, 5 vjeçe. Në qershor të këtij viti çifti festoi 10 vite martesë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034395933151245
array(1) { ["section"]=> string(57) "martesa-me-tom-cruise-nicole-kidman-isha-shume-e-re-54689" }