Martohet aktorja e njohur e Portokallisë, kush e shoqëron në altar (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:53 23-10-2017 Martohet aktorja e njohur e Portokallisë, kush e shoqëron në altar (FOTO)

Aktorja Oriana Cama pjesë e trupës së programit të humorit “Portokalli”, që njihet ndryshe edhe me rolin e saj të parë si Dona, i ka dhënë fund beqarisë.

Ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet e veshur me fustan nuse dhe në krah ka babain e saj i cili po e shoqëron drejt altarit.

Ceremonia po zhvillohet në Bolonja të Italisë dhe aktorja nuk ka dhënë detaje të tjera rreth ditës së madhe.

 22555155_10212754067519870_4362715836586304472_n.jpg

3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E papritur, moderatorja Jonida Shehu braktis Top Channel
Befason këngëtari shqiptar: Më akuzojnë për prostitucion »
Article Logic
Execution time: 0.0039730072021484
array(1) { ["section"]=> string(76) "martohet-aktorja-e-njohur-e-portokallise-kush-e-shoqeron-ne-altar-foto-96900" }