Martohet bukuroshja bjonde e Top Channel, foto nga dasma

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:00 18-06-2016 Martohet bukuroshja bjonde e Top Channel, foto nga dasma

Bukuroshja bjonde e Top Channel i ka thënë ‘Po’ këngëtarit me të cilin kishin një mardhënie disa vjeçare.

Bëhet fjalë për Kristela Gjokën dhe këngëtarin kosovar Noga të cilët kanë kurorëzuar në martesë mardhënien e tyre.

E veshur me fustan të bardhë Kristela dukej përrallore.

Në ceremoni kanë qenë të ftuar figura publike, si të jetës artistike dhe asaj politike.

kristela_gjoka2.jpg

kristela_gjoka1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022501945495605
array(1) { ["section"]=> string(61) "martohet-bukuroshja-bjonde-e-top-channel-foto-nga-dasma-43924" }