Martohet ish banori i Big Brother, mikja i zbulon pa dashur sekretin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:49 27-01-2017 Martohet ish banori i Big Brother, mikja i zbulon pa dashur sekretin

Ish banori i Big Brother Albania, Erion Zeqiraj  do të martohet në shtator të këtij viti. Sekretin e ka zbuluar mikja e tij Kristi Ziçisht teksa e ka uruar për ditëlindje.

 Mikesha e tij Kristi Ziçishti në një urim special ka nxjerrë datën e martesës. “Në 1 shtator pres dasmë që të kap buqetën”, ka shkruar mikja por akoma nuk dihet kush do jetë nusja. 

Erioni pati një lidhje me ish-banoren Bertinën, por pas daljes nga "Big Brother", muaj më vonë ata u ndanë.

rstgredsagaesfrarga.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas përgjigjes së transgjinores Linda, habit Çani me deklaratën që bën për femrat e vetëftuara në studio
Historia sekrete mes Floriana Garos dhe Ilda Gegës, e vërteta që fshihet pas puthjeve lesbike »
Article Logic
Execution time: 0.024582862854004
array(1) { ["section"]=> string(73) "martohet-ish-banori-i-big-brother-mikja-i-zbulon-pa-dashur-sekretin-66906" }