Martohet Jonny Depp

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:53 05-02-2015 Martohet Jonny Depp

Johnny Depp martohet me të  fejuarën e tij, Amber Heard. Sipas "New York Post" aktorët po shkëmbejnë unazat në ishullin privat të Johnny Depp në Bahamas.

Ceremonia e martesës  është vetëm  50 të ftuar të cilët,janë rehatuar  në jahtin luksoz të aktorit . Depp dhe Heard kanë 13 muaj fejesë.

Ju vjen keq goca? E di. Edhe mua…

Të paktën, sa ishte i fejuar e kishim ndonjë shpresë. :)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028114795684814
array(1) { ["section"]=> string(24) "martohet-jonny-depp-2405" }