Martohet këngëtari i njohur, nuk do ta besoni kush e telefonoi pas dasmës (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:03 11-10-2018 Martohet këngëtari i njohur, nuk do ta besoni kush e telefonoi pas dasmës (VIDEO)

Në programin e drejtpërdrejtë ‘Trokit’ në IN Tv moderatori Ermal Peçi priti këngëtarin e njohur Kristi Karkanaqe i cili po shijon statusin e tij të ri, si i sapomartuar si dhe po jetëson eksperiencën e re si prezantues në programin për fëmijë ‘Pipi pip’.

 Që në nisje të bisedës Ermali e uroi Kristin për martesën teksa ai theksoi se donte shumë që dasma të mbetej private, pa shumë zhurmë mediatike. Kristi tregoi së gjithçka shkoi sipas planeve të tyre dhe morrën një dasmë siç e kishin dëshiruar.

Kristi tregoi së gjithçka shkoi sipas planeve të tyre dhe morrën një dasmë siç e kishin dëshiruar. Po si është të zgjohesh me një status të ri? Çfarë ndodhi të nesërmen? Me shumë të qeshura, Kristi nuk mendohet dy herë dhe jep përgjigjen që të gjithë e kemi dëgjuar. Aq më shumë të sapo martuarit! Banka, kredi?? Për ketë, ndodhitë e dasmës dhge surprizat e programit të tij ndiqni videon e mëposhtme. http://www.intv.al/trokit-martohet-kengetari-i-njohur-nuk-do-ta-besoni-kush-e-telefonoi-pas-74874

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Menaxheri i kap gjoksin në publik, Fjorentina shkrihet së qeshuri (VIDEO)
'Nuk u mërzite duke reklamuar bythën?' Kejvina Kthella merr kritika të ashpra (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.021064043045044
array(1) { ["section"]=> string(85) "martohet-kengetari-i-njohur-nuk-do-ta-besoni-kush-e-telefonoi-pas-dasmes-video-137435" }